Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin dikkatine. Site adresi :http://www.esigaram.eu/

Ateşli isteğini kesmek ve bırakmak isteyenler

'Bir Bilene Sor' forumunda nejatakcay tarafından 23 Şubat 2020 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. nejatakcay

nejatakcay
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    41
    Ratings:
    +61 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    swag 2
    Uzun zamandır mtl içicisiyim , gerçek tecrübedir ;

her türlü sarımı, free base denedim 36 mg a kadar çıktım , hatta dl de bile kullandım yok kesmiyor , Atolar aldım boğaz vurumu şu iyi bu iyi derken emzik gibi devamlı elimde ,

minifit aldım iyi gibiydi sarım yapınca performans düştü cepte unuttum çamaşır makinesinde yıkandı ötle gitti :) , smok nord aldım coillerin çabuk yanmasında bıktım boğaz vurumu zincir çekimde mevcut uğraşamadım , bir çok salt freebase denedim,

en son geldiğim nokta , ilke kimya nirvana salt b 75 mg, sek veya aromalı farketmez , ato kayfun prime veya expro v2.1 , nic 80 32 ga kılavuz 1.5 , 5 tur bacaklar dahil

Sonuç: boğaz vurumu ideal nikotin ihtiyacı full karşılanıyor , sigara içmek aklıma dahi gelmiyor her gün 2 ml likitle çıkıyorum yetiyor

aegis boost denemek istiyorum uygun olursa alıcam rba lı falan ,ama şunuda bilmek lazım , salt likit baş ağrısı yapabilir nedeni mtl deki gibi devamlı çekim isteğidir , salt ile zincir yapıp 10 dakika bekleyin bütün isteğiniz kaybolur ,

aroma konusuna gelirsek tütünlü likitler ateşli ye tat anlamında yakın gibi duruyor evet ama bu kendimizi kandırma aslında , meyveli fresh likit ile salt b deneyin , pod cihaz almanıza gerek yok , 1 ohm üstü güzel bir sarım ve puff ateşli isteği bitti :)

şu anda 36 mg salta kadar düştüm hiçbir ihtiyaç hissetmiyorum zamanla dahada düşecektir , bissürü para verip uğraşacağınıza elinizdeki setup la denenebilir .

• Beğendim Beğendim x 5
    • Faydalı Faydalı x 1
    • Galip Galip x 1
    • Samimi Samimi x 1
Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.