Elektronik Sigara Bilgi paylaşım forumuna hoşgeldiniz.

Bu foruma üye olarak Sigarayı bırakmak için ilk adımı atmış olacaksınız..Sağlık yönünden Normal Sigaraya oranla neredeyse hiç zararı olmayan bu ürünün nereden ve nasıl temin edileceği konusunda üyelerimize danışabilir,paylaşımlardan yararlanabilirsiniz..

Kayıt Ol
  1. Tum uyelerimizin dikkatine. Site adresi :http://www.esigaram.eu/

İşin içinden çıkamıyorum :(

'Bir Bilene Sor' forumunda skyofking tarafından 24 Ocak 2020 tarihinde açılan konu

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,
  1. skyofking

skyofking
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    14
    Ratings:
    +24 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    EGO AIO
    Dostlar Merhaba,

Elimde revenger mod ve aromamizer supreme v2 var. Atonun üst başlığına dikkatsizliğimden dolayı zarar verdiğim için RTA olarak kullanamıyorum. RDA olarak kullanıyorum.(Hatta aynı atoyu başka sebeplerden dolayı kullanamayan varsa üst kısmını satarsa alırım) Şimdi sorunun ana konusuna geleyim.
    Pamuk olarak Cotton Beacon(Orjinal diye aldık,%90 klon diye düşünüyorum çünkü barkod yok) Tel wireman 24 Ga KA1(orjinal mi bilmiyorum) likitler 70/30 - 80/20 3 mg lık birçoğunun belki kullandığı bir markaya ait...

Eldeki bu malzemeler ile ne yaparsam yapayım, nasıl sararsam sarayım bu atodan aroma zevki alamıyorum. RTA RDA farketmiyor. Öncede alamıyordum. Bir sürü yabancı, yerli videolar, teknikler izledim. Hepsini denedim. Ailen clapton daha iyi dediler, geek vape alien tel vardı, sardım yine aynı... Sarımlarımı Steam engine ile hesaplayıp yapıyorum.Teli sardıktan sonra dry hit yapıyorum, sonra pamuğu ne sıkı ne de gevşek olmayacak şekilde uyguluyorum. Toplamadan likitliyorum ateşliyorum beslemesini kontrol ediyorum. Herşey görünürde 10 numara. Ama iş buharlamaya gelince tat sıfır, hatta bir kaç çekimden sonra ağzımın içi resmen demir içmişim gibi oluyor. Likitler mi bozuk dicem, fakat likitleri ilk aldığım zamanda bu sorun vardı. Yakın çevremde e-sigara kullanan olmadığı için likitlerimi, diğer malzemelerimi deneme şansım olmuyor. Ne yapacağımı şaşırdım. Fikirlerinizi,yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

2. 4JacKeT

4JacKeT
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    2
    Ratings:
    +4 / 0
    O iş yüzünden ne var ne yok sattım pod moda geçtim artık gına geldi tel sar pamukla uğraş yine tel tadı al kafayı yiyecektim az kalmıştı.

• Beğendim Beğendim x 1
  3. skyofking

skyofking
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    14
    Ratings:
    +24 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    EGO AIO
    Bende de işte her şey anlattığım gibi... Mod değiştirmek istemiyorum, ne yapacağım bilmiyorum.

4. Vertebrata

Vertebrata
    Expand Collapse
    Banlandı

Alınan Beğeniler:
    99
    Ratings:
    +266 / 14
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso Swag + Mtl atol
    Kullanılan likit marka model ve nikotin oranı nedir?
    Kaç ohm coile ne kadar güç veriyosunuz?
    Hangi kalınlıkta kaç tur sarım yapıyorsunuz?
    Aromanın tadının sıfır olması ne demek? (Sıfır iyidir)
    O likiti başka bir atomizerde denediniz mi? (Onunla mı kıyaslıyosunuz?)
    İlk cihazınız ve atomizeriniz ve hatta likitiniz bunlar mı?
    Atomizeri RTA olarak kullanırken de mi aynı lilitlerle aynı sorunu yaşıyordunuz?
    Elinizdeki tüm likitlerde baskın olan kötü bir tat mı var?

Şu yazdıklarımı cevaplamadan sorununuza çözüm aramayın. Çünkü sorununuzun ne olduğunu kimse anlayamaz bunlar olmadan.
    Şu şekilde bakılınca sadece likit ağız tadınıza uymamış gibi görünüyor.

• Beğendim Beğendim x 1
    • Samimi Samimi x 1
  5. skyofking

skyofking
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    14
    Ratings:
    +24 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    EGO AIO

Öncelikle ilgilenip sorular sorduğun için teşekkürler.

1 ) Belki sorun olur diye, marka yazmamıştım. Fakat, sorduğunuz için cevaplayım. Aromacıyız sitesinden Darkstar ve Richie Rich likitleri. 3 mg 80/20 yada 70/30 kullanıyorum. Hatta satıcıları ile Facebook üzerinden de ürün alayım almayım ara ara görüşürüm. Hatta son siparişlerimde bu olayı yaşayınca adamlara durumu anlattım,tat alamıyorum dedim. Abi hiç şikayet almadık, ama sen öyle diyorsan sorun değil gönder hemen değiştirelim dediler,değiştirdiler. Yine bende değişen birşey olmadı. Adamları karalar gibi mahcup oldum. Daha önce bu likitleri cihazın NRG atosu dışında başka ato ile denemedim. NRG Q8 coil takılı iken herşey güzeldi. Aromamizer supreme v2 alıp kendim sarmaya başladıktan sonra bunlar oluştu. Fakat aromamizer atoyuda herkes aroması mükemmel sarımı çok kolay dedikleri için malum yerden orjinal olarak aldım. NRG atomu kaybedince de geri dönemedim. Normalde sigara içen birisi değilim, e-sigaraya sırf nargile, aroma sevdiğim için nargileyide bırakırım diye başladım. Çünkü günde 2-3 kafa nargile içen birisiydim. Şimdi durum uzun süredir böyle olunca artık ya kesin net bir çözüm bulmam gerek yada bu e-sigarayı tamamen bırakıp nargileye başlamam gerek.

2) Aroma alabilmek için denemediğim Ohm aralığı kalmadı diyebilirim. Dual coil olmak üzere 0.15 - 0.60 arası hepsini denedim. 24-26 GA KA1, twisted,alien clapton,paralel, dikey sarım. Muji pamuk, cotton bacon(şuan elimde olan), Güç konusuna gelince cihazın smart modu aktif ilk tanıdığında hangi watt değerini verirse öncelik onu demiyorum sonrasında ise maksimum 5 volt olacak şekilde watt değerini azaltıp arttırarak denemeler yapıyorum.

3 ) Kuro coil ile 2,5 - 3 - 3,5 - 4 mm lik tüm kalınlıklarla sarım yapıp denedim. Steam engine ile hesap yaptığım için tur sayısı sizinde bildiğiniz üzere ohm değerine göre değişiyor. En son dikey sarım olarak 2 yarım 8 tam turluk 2 coil hazırladım 0.50 ohm değer aldım. Sonuç yine hüsran...

4 ) Sıfır demek berraklık olarak değil renklerinde,kokularında bir sıkıntı göremiyorum. Tad olarak sıfır yani kokusundaki olan o aroma kokusu dilde hiç yok. Boş buhar çekiyorum. Örneğin, bossreserve buram buram muz kokusu var ama tadı yok. Nikotin bozulması,oksitlenmesi olsa boğazım yanar öksürmekten duramam ama bunlarda yok... Dil körelmesi diyeceksiniz fakat o da değil. Çünkü hergün düzenli Türk kahvesi,filtre kahve içen biriyim. Dil fırçası alıp dilimi bile günlerce fırçaladım :unsure.: Hatta en son pamuk almaya gittiğim tedarikcinin elinde smoke nord vardı,lemon tart kokusu aldım deneyebilir miyim dedim. Denedim muhteşem tad aldım. Elimdeki likitlerden tam olarak emin olamadığımdan adamdan yeni likit almadım.

5 ) NRG hazır atom dışında denemedim. Yakın çevremde şuan kullanan biri tanımadığım içinde tekrar elimdeki likitleri deneyemiyorum.

6 ) ilk cihazım ego aio, yurtdışından tanıdık getirdi. Yanında birsürü likitle beraber ama o likitlerin çoğu yüksek nikotinli olduğu için kullanamadım,facebook sayfasından isteyene ücretsiz kargolamıştım. O cihazda kullandığım likitlerde bile tat vardı. 2. Cihaz revenger kit, 2. Ato aromamizer supreme v2 likitler ise hep darkstardı.

7)AROMAMİZER da RTA - RDA hiç farketmedi. Hep aynı boş aromasız bir tat ve bir süre sonra ağız içinde pas,demir tadı gibi bir tat bırakıyor.

8) Baskın kötü bir tat yok. İçeriğindeki bileşenlerin tadını alamıyorum. Ama şişedeki kokusu buram buram alınıyor. Boğaz yakımı yok. Öksürük yok. Atoyu defalarca yıkadım,contaları çıkarıp sirkede beklettim,olmadı sütte beklettim. Nerde neyi okusam denedim. Ama malesef sorunu çözemedim.

Likit,tel,pamuk 3 ünden birinden olduğuna yada hepsinden kaynaklı olduğuna emin olsam gözüme çarpan forumun en iyi tedarikcilerinden ( jvaper,temcoavm v.s) yeniden tel,pamuk,likit sipariş geçicem ama yok emin olamıyorum.

6. Conta

Conta
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    34
    Ratings:
    +57 / 0
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vtwo Mini, Siren v2
    Yakın zamanda RTA'yı yıkadın mı? Single coil sarım denedin mi? Başka bir atomizer üzerinde bu tel ve pamuğu kullandın mı? Dryburn yaparken bacaklara bi dikkat et ben o tadı bacaklar posta değdiğinde kısa devre yapınca alıyordum. Dryburn yaparken bir de normalde 60 watt'ta içeceksen o civara yakın bir değerde yap, tel kendini deli gibi yapıyor sonra. Bir dahaki denemende hava kanallarını açıp yüksek değerde bir dene sıcak buharda ona da bi bakalım.

• Beğendim Beğendim x 1
  7. Vertebrata

Vertebrata
    Expand Collapse
    Banlandı

Alınan Beğeniler:
    99
    Ratings:
    +266 / 14
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso Swag + Mtl atol
    Ben DL ve çift coil deneyimi olan arkadaşlar daha iyi yardımcı olsun diyerek o soruları yönelttim.

Bahsettiğiniz sitede likitlere bakmak istedim.
    Darkstar dediğiniz likit firmanın "Nbase" ürünü. Yani aroma almanız mümkün değil. Çünkü Nbase aromasız likit demek. Sadece Nikotin-VG-PG içerir.
    Richie rich dediğiniz likiti sitede göremediğim için yorum yapamıyorum.

Ekleme: Richi rich dediğiniz de yine firmanın kendi likitlerine koyduğu isimmiş. Klon likitler. Bu likitten sıfır tat almanız pek olası durmuyor. Belki kalitesiz olabilir, hafif veya ağır gelebilir, orjinaliyle alakasız olabilir ama sıfır tat olamaz.
    Aslında sarımı nasıl yaparsanız yapın sıfır tat almanız mümkün değil bana göre. Çok garip bir sorun var eğer bu likit tamamen tatsız geliyorsa.

8. skyofking

skyofking
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    14
    Ratings:
    +24 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    EGO AIO
    EVET yıkadım, iyice kuruladım.

Maalesef elimde ve çevremde başka sarımlı atomizer yok.

Single hiç denemedim.

Kısa devre şansı olmayacağını düşünüyorum. Çünkü tel bacak boşluğuna, vidaların sıkılığına çok dikkat ediyorum. Dikkat etme sebebim ise ilk yapmaya başladığım zamanlarda, kısa devre yaptı ve cihaz ekranda uyarı verdi.

Dryburn uygulamasını genellikle yüksek watta yapıyorum, telle temizleyip tekrar ateşleyip, pamukluyorum. Sonrada atoyu toplamadan birkaç kez likitleyip besleme kontrolü yapıyorum.

Watt aralıklarını sürekli değiştirerek ve hava kanalları ile oynayarak birçok deneme yapmıştım.

NRG tankta aroma iyiydi. hazır coil içinde SS316 tel vardı. Acaba KA1 yerine SS316 ya mı geçsem bilemiyorum. Çünkü emin olamıyorum.

9. skyofking

skyofking
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    14
    Ratings:
    +24 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    EGO AIO

Evet Darkstar NBASE markası, o marka ile likit yaptıkları için likitlerinin adlarıda 2019 yaza kadar Darkstar olarak satılıyordu. Sonra richie richleri çıkardılar. Ama darkstar likitleride mevcuttu. İşte bende sizin dediğiniz gibi düşünüyorum iyi yada kötü illa ki birazda olsa bir tat olmalı ama yok. Millet buram buram o likitlerden aroma alıyor, almasa adamları topa tutarlar ama ben alamıyorum :cry.:

10. Justice

Justice
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    6
    Ratings:
    +20 / 1
    Anlattıklarınızın tamamına bakınca asıl sorun atomizerde gibi görünüyor

• Katılıyorum Katılıyorum x 1
  11. skyofking

skyofking
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    14
    Ratings:
    +24 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    EGO AIO

Sanırım öyle gibi, fakat bir çok kişi sorun yaşamazken bazı kesimlerde sorun yaşıyor. Ama sorunun tam ana kaynağı bulunamıyor. Ürün orjinal. Atoda ne gibi bir sorun olabilir ki o_O

Fakat aromamizer serisinin farklı bir modeli olsa da benim gibi sorun yaşayan biri daha sitede varmış.

http://forum.esigaram.us/index.php?konu/aromamizer-lite-mtl-dl.91668/
    --- Mesaj Birlestirildi, 25 Ocak 2020, Orjinal Mesaj Tarihi: 24 Ocak 2020 ---
    Çözüm aranmaya devam ediliyor.

12. cagatayzr

cagatayzr
    Expand Collapse
    E-Sigara Acemi

Alınan Beğeniler:
    102
    Ratings:
    +204 / 3
    Hocam sardığınız coil hava kanallarına denk geliyor mu? Gelmese bile az da olsa aroma almanız lazım ama aklıma başka birşey gelmedi.

13. skyofking

skyofking
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    14
    Ratings:
    +24 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    EGO AIO
    Geliyor hocam, özellikle tel sarımından sonra pamuklama yapmadan önce atonun üst kısmını takıp ateşleme yapıyorum ve hava kanallarından hiza kontrolünü yapıyorum. Daha sonrada pamuklayıp, likitleyip topluyorum.

14. skyofking

skyofking
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    14
    Ratings:
    +24 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    EGO AIO
    @Anton hocam,eski paylaşımlarınızı okurken gördüm. Sizde aynı ato ve revenger ailesinden X versiyon olanı kullanmışsınız. Bana bu sorunum hakkımda rica etsem, bir bilgi verip, yol gösterir misiniz ?

15. Cristo20

Cristo20
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    66
    Ratings:
    +142 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    swag-expro1.3-spicapro
    aromamizer supreme kullanmadım ama plus kullanmıştım deck aynı ise ato tel seçiyor 22ga 24ga tel sarıp kullanmıştım ilk hafta baya bi üzmüştü sonra alien clapton ile denedim baya iyi aroma aldım tabi bu plus modeli için geçerli

• Beğendim Beğendim x 1
  16. skyofking

skyofking
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    14
    Ratings:
    +24 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    EGO AIO
    Geek vape hazır Claptonda denedim yine değişen bir fark olmadı. Kohala(sanırım aroma adı bu) dediğimiz serinleticili likitlerde o ferahlık geliyor, ama alttaki diğer hiçbir aroma yok. 1 hafta daha çözüm arıcam, sonra olmazsa son masrafı yapıp denicem yine aynı olursa jübilesini yapıp kenara ayırıcam. Bakalım önümüzdeki hafta temcoavm @Aslanhan hocadan telleri @J.vaper dan da likitleri alıcam.

#16 skyofking, 26 Ocak 2020
    Son düzenleme: 26 Ocak 2020
  17. Anton

Anton
    Expand Collapse
    Mareşal
    ESF Profesör ESF Tecrübeli

Alınan Beğeniler:
    2,151
    Ratings:
    +6,933 / 38
    Estağfurullah hocam. Uzun süre oldu elimden çıkaralı ancak yine de yardımcı olmaya çalışayım.

Bu başlık altındaki diğer mesajlarınızı da okuyup duruma tam vakıf olmaya çalıştım. Gözüme çarpan negatif noktaları belirtmekle başlayayım:

* Düz tel olarak kullandığınız Wireman telleri, deneyimlediğim kadarıyla hayli kötü teller. Aroma almayı zorlaştıracağına kesin gözüyle bakıyorum. Bu teli kullandığım çok kısa bir süre zarfında hayli yoğun metal tadı almaktaydım ben de.

* Pamuk tercihiniz olarak Cotton Bacon elbette çok iyi bir seçim ama sahte olabileceği konusuna değinmişsiniz. Oldukça fazla insan tarafından Cotton Bacon'ın aroma azalttığına dair şikayet okumak oldukça zor olduğu için, sahte bir ürün kullanıyor olmanız çok olası. Hatta Aliexpress gibi bir kaynaktan aldıysanız çok yüksek ihtimalle sahtedir. Sahteyse de her tür olumsuzluğu yaratabilir. Ek olarak Muji denediğinizi de söylemişsiniz. Malum, Muji kullanan çoktur ve seveni de çoktur. Ancak benim için başarılı bir pamuk değildir, hatta kullanılmasını da "kişisel olarak" tavsiye etmem. Aroma tadını bozduğunu düşünürüm.

* Geekvape'in clapton ürünleri genel itibariyle iyidir. Kullandım, kullanıyorum, denk geldikçe de kullanırım. Ama yaygın bir yanlış bilgi olarak, her takılan clapton'dan performans beklenir. Halbuki doğru bir kurulum, iyi bir pamuklama ve daha önemlisi ateşleme için doğru watt aralıkları seçilmeden bu beklenen performansı almak hayli olanaksızlaşır.

Şimdi, Aromamizer ürünleri genel itibariyle aroma yönü güçlü ürünler olsa da herkese hitap etmeyebiliyorlar. Bunun nedeni ise, oldukça açık bir içim sunuyor olmalarından kaynaklanıyor. Yani siz nefesi çekerken, sanki derin bir nefes alırmışçasına tertemiz, pürüzsüz bir puff almış oluyorsunuz, bu zevki tadıyorsunuz ancak bunun bir de negatif bir tarafı var: Nispeten yüksek watt ihtiyacı.

Örneğin, son 1 yıl içerisindeki DL atomizer trendi "kısıtlı DL içimi" yönündeydi çünkü bu şekilde aroma hissiyatının daha da arttığı herkesin malumudur. Dolayısıyla geniş içimli DL atomizer'ların performansları şimdi düşük gibi geliyor kullanıcıya. Halbuki bunlar tamamen zevk meselesi. Geniş içimli atomizer'larda aromadan belki bir tık feragat ediyorsunuz ancak elde ettiğiniz buhar çok kayda değer oluyor. Sonuç olarak aromadan ziyade buharı ve onun verdiği içim hissini seven de pek çok kullanıcı var. Yani bu noktada kişinin kendi içim stilini benimseyip ona göre alışveriş yapması aslında elzem. Belki böyle bir sorun yaşıyor olabilirsiniz çünkü biliyorum ki NRG Tank'da kullandığınız GT8 coil'i çok geniş bir içim "sunmuyor"du. Biraz kısıtlı bir içime sahipti. Alamet-i farikalarından birisi de buydu.

Ama yine de yapabileceğiniz şeyler var, hemen umutsuzluğa kapılmayın. :)

Öncelikle, metal tadı söz konusuysa pamuklamayı kesinlikle elden geçirmelisiniz. Çünkü yoğun metal tadı, pamukla düzgün temas etmeyip hızlıca ısınan tel noktalarından geliyor olabilir. Bu elbette ki tüm aroma hissiyatını yok edecektir. Pamuklama hususunda, atomizer'ın sadece akıtmaması, pamuklamaya "tamam oldu bu" denmesi için yeterli değildir. Lütfen pamuğu yoğun kullanın. Bırakın, bir iki sefer dry hit yiyecek olun, sürekli metal tadı almaktan yeğdir inanın. Dry hit yedikçe ufak ufak pamuğu azaltıp optimum ölçüyü keşfedebilirsiniz.

Ve lütfen pamuk olarak orijinal Cotton Bacon Prime ya da dengi ürünler (Fiber N Cotton, vb) ürünler kullanın.

Coil'inizi bitişik olarak sarıyorsanız herhangi bir hot spot oluşmadığından "kesinlikle emin olun". Hemen yukarıda söylediğim gibi, hot spot'lar, yani telin geri kalanından çok daha çabuk ısınan noktalar size metal tadını verirler. Ek olarak, yapabiliyorsanız bitişik sarım yerine hafif aralıklı sarım tercih edin. Aralıklı sarımların aromayı artırdığına inanılır genel olarak.

Her ne coil kullanacaksanız, doğru watt aralığında olduğunza emin olun. Çok sıcak buhar ya da çok soğuk buhar, genel olarak sağlıklı olmamasıyla birlikte aroma hissiyatını da yok eder.

Kullandığınız likit, nbase gibi bileşenlerin üreticilerini tanımadığım için onlarla ilgili bir yorum yapamıyorum. Ancak almayı planladığınız J Vaper ürünleri için onay verebilirim. Özellikle yeni ürünleri "Lemon Tart"ı mutlaka edinin çünkü aroma oranı oldukça yoğun bir üründür. Belki tat alamadığınız geçici bir süreçten geçiyorsunuzdur (buharcı dili gibi) ve yoğun bir aroma size bu noktada yardımcı olabilir. Böyle şeyler hepimizin başına geliyor.

Tel için ise Aslanhan hocanın ürünleri yine yerinde bir seçim olacaktır. Kendisiyle iletişime geçip teli nasıl monte etmeniz gerektiğiyle ilgili, ilk kuruluma nasıl hazırlamanız gerektiğiyle ilgili detayları alabilirsiniz.

Umarım yardımcı olabilmişimdir. Görüşmek dileğiyle.

• Faydalı Faydalı x 2
    • Galip Galip x 2
  18. skyofking

skyofking
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    14
    Ratings:
    +24 / 1
    Kullandiginiz Cihaz:
    EGO AIO

Hocam Allah razı olsun. Her bir konuda ayrı ayrı bilgilendirmişsiniz. Tel,likit ve pamukların orjinal ve kalitelisini söylediğim forum tedarikcilerinde tedarik edip tekrar deneyeceğim. Elimde kuro coil sarım aparatı mevcut onunla güzelce sarıp hafif aralıklı hale getiririm. Aslanhan hocamdan Temco’nun Ka1 24-26 ga ve ss316L 26ga alacağım. Hatta ribbon alma düşüncemde vardı ama sitesinde göremedim. Ss316 L yide TCR modunuda bi denemek istediğim için almayı düşünüyorum. Lemon tart aklımdaydı, önermeniz daha iyi oldu. Teşekkürler.

• Samimi Samimi x 1
  19. Stoya

Stoya
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    3
    Ratings:
    +15 / 2
    Kullandiginiz Cihaz:
    Vaporesso Renvenger
    Çok enteresan aynı ato ile 10/100 aromalı likit içemiyorum aromadan. Öyle büyük teller ile de değil. Paralel 26 ga temco marka. 0.25 ohm 55-65 watt arası cidden aromadan adam öldürür. Neyse işte herkesin kendine göre sıkıntısı var, tez zamanda yoluna koyarsın inşallah.

• Samimi Samimi x 1
  20. osemk

osemk
    Expand Collapse
    E-sigara Meraklısı

Alınan Beğeniler:
    63
    Ratings:
    +165 / 5
    Kullandiginiz Cihaz:
    picocu
    Sigarayı Bırakma Tarihiniz:
    18.06.2019
    değişik pamukla denediniz mi? çünkü gerçekten bazı pamuklar insanı hayattan soğutuyor mesela benim şu an sardığım, alırkenki alıma...

Bu konuya değerlendirme yap:
/5,

Bu Sayfayı Paylaş

XenForo add-ons by Waindigo™ ©2015 Waindigo Ltd.